Hulp nodig?

Bel 023 5 214 214
op werkdagen van 09.00 tot 17.00 uur.

Feedback op onze website?

Geef uw mening

Locaties

Lieven de Key

Lieven de Keylaan 2
2101 VE Heemstede
023 5288510

Bekijk deze locatie

Voghelsanck

Ontmoetingscentrum Voghelsanck

Teylingerweg 75
2114 ES Vogelenzang

Bekijk deze locatie

Juttershart

Ontmoetingscentrum Juttershart

Burgemeester Nawijnlaan 102A
2042 PZ Zandvoort
06 433 944 65
juttershart@kennemerhart.nl

Bekijk deze locatie

De Oppeppers

Bekijk deze locatie

Tuindershart

Ontmoetingscentrum Tuindershart

Rockaertshof 66
2015 ED Haarlem
06 108 618 83
tuindershart@kennemerhart.nl

Bekijk deze locatie

Luifelhart

Ontmoetingscentrum Luifelhart

Herenweg 96
2101 MP Heemstede
06 20006117

Bekijk deze locatie

Dreefhart

Ontmoetingscentrum Dreefhart

Lieve de Keylaan 24
2101 VE Heemstede
06 206 65 156

Bekijk deze locatie

Ramplaanhart

Dagcentrum Ramplaanhart

Rockaertshof 66
2015 ED Haarlem
023 510 16 10
ramplaanhart@kennemerhart.nl

Bekijk deze locatie

Weidehart

Dagcentrum Weidehart

Floris van Adrichemlaan 15
2035 VB Haarlem

Bekijk deze locatie

Schalkhart

Ontmoetingscentrum Schalkhart

Floris van Adrichemlaan 98
2035 VB Haarlem
023 540 61 01
schalkhart@kennemerhart.nl

Bekijk deze locatie

Stadshart

Dagcentrum Stadshart

Ridderstraat 32
2011 RS Haarlem
023 891 40 31
stadshart@kennemerhart.nl

Bekijk deze locatie

Ripperdahart

Dagcentrum Ripperdahart

Lansiersstraat 25
2023 GA Haarlem

Bekijk deze locatie

Schoterhart

Ontmoetingscentrum Schoterhart

Vergierdeweg 50
2025 TK Haarlem
023 538 52 49
schoterhart@kennemerhart.nl

Bekijk deze locatie

A.G. Bodaan

A.G. Bodaan

Bramenlaan 2
2116 TR Bentveld
023 510 3000
agbodaan@kennemerhart.nl

Bekijk deze locatie

Anton Pieckhofje

Anton Pieckhofje

Anijsstraat 1
2034 ML Haarlem
023 536 69 83
antonpieckhofje@kennemerhart.nl

Bekijk deze locatie

De Blinkert

De Blinkert

Rockaertshof 66
2015 ED Haarlem
023 510 16 00
deblinkert@kennemerhart.nl

Bekijk deze locatie

Huis in de Duinen

Huis in de Duinen

H. Heijermansweg 73
2042 XR Zandvoort
023 574 15 00
huisindeduinen@kennemerhart.nl

Bekijk deze locatie

Janskliniek

Janskliniek

Ridderstraat 32
2011 RS Haarlem
023 891 40 00
janskliniek@kennemerhart.nl

Bekijk deze locatie

Meerleven

Meerleven

Witte de Withlaan 1
2121 XE Bennebroek
023 512 5100
meerleven@kennemerhart.nl

Bekijk deze locatie

De Molenburg

De Molenburg

Groningenlaan 12
2036 EN Haarlem
023 543 03 00
demolenburg@kennemerhart.nl

Bekijk deze locatie

Overspaarne

Overspaarne

Lansiersstraat 25
2023 GA Haarlem
023 543 04 00
overspaarne@kennemerhart.nl

Bekijk deze locatie

De Rijp

De Rijp

Bloemendaalseweg 134
2061 SC Bloemendaal
023 541 47 00
derijp@kennemerhart.nl

Bekijk deze locatie

Schoterhof

Schoterhof

Plesmanplein 10
2024 HT Haarlem
023 512 82 00
schoterhof@kennemerhart.nl

Bekijk deze locatie

Aanleunwoning Rijperduin

Aanleunwoning Rijperduin

Bloemendaalseweg 134
2061 SC Bloemendaal

Bekijk deze locatie

Aanleunwoning Janshof

Aanleunwoning Janshof

Kort Jansstraat 1 – 53
2011 JR Haarlem

Bekijk deze locatie

Aanleunwoning De Blinkert

Bekijk deze locatie

Aanleunwoning Buitenhof

Aanleunwoning Buitenhof

Willem Klooslaan 10 – 94
2024 JP Haarlem

Bekijk deze locatie

Aanleunwoning A.G. Bodaan

Bekijk deze locatie

Aanleunwoning Huis in de Duinen

Aanleunwoning Huis in de Duinen

H. Heijermansweg 1 – 187
2042 XM Zandvoort

 

 

 

Bekijk deze locatie

U kunt uw selectie aanpassen door de gekleurde bolletjes te (de)selecteren

Onze woonzorgcentra